Şehirde bir tek bayrak yok!

METİN DİNGİL

Spor Toto 1. Lige 17 yıl aradan sonra yükselen Hatayspor’un temsil edildiği şehirde bir tek bayrağın olmaması üzüntü yaratıyor.

Bordo-Beyazlı taraftarlar, Spor Servisimize yaptıkları açıklamada, Hatayspor’un bu kadar sahipsiz olmaması gerektiğine belirterek, “Sadece şampiyonluk mücadelesi verilirken mi bayrak asılacak. Hataysporlu olmak sadece şampiyonluğa mı endeksli? Şampiyon olsa da olmasa da her zaman Hataysporlu olduğumuzu gösterebilmemiz için takımımıza destek olmalıyız. Şehrimizi baştan aşağı bayraklarla süsleyerek, Hatay’a gelen takımlara gözdağı vermeliyiz. Ne yazık ki bu sezon bunu sergileyemedik” diye konuştular.

HATAYSPOR YÖNETİMİ ÖNCÜLÜK ETSİN

Taraftarlar, Hatayspor yönetiminin öncelik etmesini isteyerek, “Her yöneticimiz önce kendi evine ve işyerlerine Bordo-beyaz asmalı, daha sonra bu dalga dalga yayılarak, taraftar grupları, bağımsız taraftarlar, vatandaşlar da Hatayspor bayraklarını evlerine ve işyerlerine asmalı. Bunu mutlaka yapmalıyız. Takımımıza destek olmak ve bu şehri havaya sokmamız için bayraklarla her tarafı süslemeliyiz” açıklamasında bulundular.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube