Şeyh Mengüllüoğlu Rektör Kaya’yı ziyaret etti

ALİ YOLCU

Armutlu Mahallesi Camii Koruma Güzelleştirme ve Sosyal Yardımlaşma Derneği, Yönetim Kurulu Üyeleri Şeyh Süleyman Mengüllüoğlu Başkanlığında Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya’yı ziyaret etiler.

Geride bıraktığımız günlerde MKÜ Rektörlüğüne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden atan Prof. Dr. Hasan Kaya ise Armutlu Cami Koruma Derneği Başkan ve üyelerinin kendisini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinden duyduğu mutluluğu ifade etti.

MKÜ Rektörü Hasan Kaya, “Sivil toplum örgütlerinin demokrasilerde yeri çok önemlidir. Armutlu Cami Koruma Derneğinin çalışmalarını yakından takip ediyor ve başarılı buluyorum. Başarılarının devamını dilerim” dedi.

Armutlu Cami Koruma ve Güzelleştirme Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Şeyh Süleyman Mengüllüoğlu ise MKÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya’nın MKÜ ve Hatay için önemli bir bilim adamı olduğunu söyledi ve hem Üniversiteyi hem de Hatay’ı bulunduğu yerden çok daha iyi yerlere taşıyacağına inandığını sözlerine ekledi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube