Skordan değil ama futboldan memnunum

SABAHATTİN ATASOY

Hatayspor Teknik Direktörü İlhan Palut, Osman Çalgın Tesisleri’nde yapılan antrenman öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. 0-0 biten Osmanlıspor maçını değerlendiren Palut, “Kazanmak istediğimiz bir maçtı. Maçın genelinde de iyi bir futbol oynadık. Ama bir türlü golü bulamadık. Son bölümde rakip de etkili fırsatlar yakaladı. Kazanmamız gereken bir maçtı ama olmadı. Skordan değil ama oyuncularımın özellikle 80. dakikaya  ortaya koydukları mücadeleden memnunum” dedi.

MİRKAN VE SİNAN DÖNDÜ, KARİM 10 GÜN SONRA

Takımın gol yollarında yaşadığı sıkıntıya da değinen Palut, “Birçok maçta bu eksikliği yaşadık. Mirkan ve Sinan yeniden takımla antrenmanlara başladı. Karim’de 10 gün sonra aramıza katılacak. Sakatlığı geçmek üzere. Bu oyuncularımızdan maksimum seviyede yararlanarak ve daha çok çalışarak bu eksikliğimizi gidereceğiz” diye konuştu.

Hafta sonu oynanacak Elazığspor maçını kazanmak için sahaya çıkacaklarını kaydeden Palut, “Elazığspor Gazişehir’den 5 yedi geçtiğimiz gün ise A. Demirspor’u tek golle geçti. Gol yiyene kadar oldukça iyi bir direnç gösteriyorlar. Genç oyuncuların yanında tecrübeli isimlere de sahipler. Biz çok ciddi bir şekilde bu maça hazırlanıyoruz. Perşembe günü Elazığ’a hareket edeceğiz. Cumartesi günü sahaya çıktığımızda da kazanmak için elimizden geleni yapacağız” değerlendirmesinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube