Son 5 hafta önemli! Sıkıyönetim ilan et!

Hatayspor’un eski Başkanlarından Mehmet Şaşmaz, Başkan Savaş’a seslenerek, radikal kararlar almasını istedi!

METİN DİNGİL

Hatayspor’un eski Başkanlarından Mehmet Şaşmaz, ligin son 5 haftasına avantajlı giren takımına uyarılarda bulundu.

Şaşmaz, gazetemiz aracılığıyla Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kulübün Fahri Başkanı Lütfü Savaş’a mesaj göndererek, “Büyük başkanım Hatayspor’a yaşatmış olduğunuz için sizlere minnettarız. Hatayspor sevdalısı olarak inşallah 5 hafta sonra seni omuzlarımda taşıyacağım ve alnından öpeceğim. İnşallah o sene bu sene olacak” dedi.

Başkan Savaş’tan Hatayspor için radikal kararlar almasını isteyen Şaşmaz, “Başkanımızın yerinde olsam, son 5 haftayı sıkıyönetim ilan ederim. Tesislerde görevli personel dahil herkesin telefonlarını toplatırım, izinleri kaldırırım. Evlileri de tesislerde kampa alırım. Hiç kimseyi tesislerden içeri almam, kapımı dış dünyaya kapatırım. Çünkü 53 yıl aradan sonra Hatayspor ilk kez bu kadar Süper Lige yaklaştı. Bunun önemine istinaden bir ay herkes elini taşın altına koymalı ve bazı kurallara uymalıdır. Eğer şampiyon olmak istiyorsak, Süper Lige yükselmeyi istiyorsak, disiplin ve otoriteyi sağlamak zorundasınız” diye konuştu.

MENAJERLERİ TESİSLERE GEÇİRMEYİN!

Konuşmasında Başkan Savaş’ın emeklerinin boşa gitmemesi için bu söylediklerinin yerine gelmesini isteyen Mehmet Şaşmaz, “Hatta yöneticileri de tesislerde kampa alırım. Her gün bir nöbetçi yöneticinin tesislerde kalmasını sağlarım. Menajerleri kesinlikle tesislerden içeriye almam, futbolcularımın kafasının karıştırılmasına müsaade etmem. Sayın Başkanım bunları yaparsanız, 5 hafta sonra şampiyonluk sevincini hep birlikte doyasıya yaşayacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube