Sümerspor’un dayanışma gecesi

METİN DİNGİL

1975 yılında kurulan ve bugüne kadar elde ettiği sayısız başarıların yanında Futbol dünyasına kazandırdığı isimler ile bilinen köklü kulüplerimizden Sümerspor ailesi dayanışma yemeğinde buluştu.

Harbiye Kule Restoran’da Sümerspor Kulüp Başkanı Süheyl Atıcı ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen muhteşem programa CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Defne Belediye Başkanı Yardımcısı Ali Mansuroğlu, İşadamları, STK Başkanları, bugüne kadar Sümerspor’a başkanlık yapan isimler ve çok sayıda seçkin davetli katıldı. Sümerspor Kulüp Başkanı Süheyl Atıcı ve yönetim kurulu üyelerinin tüm konukları kapıda karşıladıkları programa katılımın yoğun olması gözlerden kaçmadı.

Sümerspor için bir arada olmanın büyük mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek konuşmasına başlayan Sümerspor Kulüp Başkanı Süheyl Atıcı, “Değerli konuklarımız 1975 yılında kurulan ve elde ettiği başarılar ile ilçemizin gururu olan Sümerspor’umuzun geleneksel dayanışma yemeğine hoş geldiniz. Bölgemiz futbol dünyasına kazandırdığı birçok isim ile bilinen ve büyük bir taraftar kitlesine sahip olan kulübümüzün başarısı için ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Amatör kulüplerin ayakta durması gerçekten zor bir durumdur. Bizler Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Hatay futbolunda önemli bir isim olan teknik direktörümüz Hayrettin Doğan hocamız ile birlikte Sümerpor’umuzun başarısı için her daim elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz. Kurulduğu günden bugüne kadar Sümerspor’a başkanlık yapan değerli dostlarımıza, Yönetim kurulu üyelerimize ve bu gece bizleri yalnız bırakmayan tüm değerli konuklarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Konuşmasının hemen sonrasında Sümerspor Kulüp Başkanı Süheyl Atıcı isimlerini okuduğu Sümerspor yöneticileri Mehmet Güler,Adnan Güleryüz, İlmittin Doğan, Metin Çalık, Ali Tunç, Okan Sümbül, Hayrettin Doğan, Ali Kılıç, Remzi Doğan, Şaban Öksüz, Mithat Bağdadi, Ercan Karabulut, Adnan Alioğlu, Recai Yılmaz, Seyfettin Ayrancı, Ali Baklacı, Selahattin Karaca ve Cabbar Baba’yı sahneye davet ederek konukları selamladıktan sonra toplu fotoğraf çekildiler.

Sümerspor’un kendisi için çok özel olduğunu ifade eden CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, 3 yıl başkanlığını yaptığı Sümerspor’un her daim yanında olduğunun altını çizerek bölgemiz futbolunda önemli bir yere sahip olan Sümerspor’a lig’de başarılar diledi.

Kule Restoran’da sahne alan ve bölgemizin sevilen seslerinden olan Yalçın Kürek ve Piyanist Tahsin Duman’ın oluşturduğu Grup Asi’nin seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar eşliğinde konuklar gece boyunca gönüllerince eğlendiler.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube