Tabakhane’de ‘Cuma Sofrası’ kuruldu

HABER MERKEZİ

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Antakya Belediyesi tarafından Haraparası Mahallesi’nde Yeni Tabakhane Cami önünde Cuma namazı çıkışında düzenlenen Cuma sofrası programına katıldı.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Yeni Tabakhane Cami’nde kılınan Cuma namazından sonra Mobil Mutfak aracılığıyla hazırlanan Cuma sofrası programında ikramları bizzat dağıtarak, Haraparası mahalleleri sakinleriyle hoş sohbette bulundu. Vatandaşlarla istişareler yapma imkânı bulduğu için büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Kimyeci, programa katılanlarla uzun süre sohbet ederek, hayırlı cumalar dileğinde bulundu.

Programın sonunda mahalle sakinleriyle hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Kimyeci, muhtarlar ve mahalle sakinleri ile bu tür programlarda bir araya gelerek taleplerini dinlemeye devam ettiklerini, bu talepler doğrultusunda en iyi hizmetleri gerçekleştirme gayreti içerisinde olduklarını ifade etti.

Başkan Kimyeci ayrıca, Cuma Sofrası programlarının her hafta bir mahallede düzenlenmeye devam edeceğinin müjdesini verdi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube