Tabelalar ışıklı yapılsın talebi!

BÜLENT KAVUK

Antakya-Reyhanlı çevre yolu Reyhanlı kavşağını oluşturan Viyadükte ki tabelaların akşam saatlerinde karanlığın bastırmasıyla birlikte artık görünmediklerini ileri süren vatandaşlar, tabelaların ışıklı yapılmasını istediler.

Çevre yolunun gün içinde binlerce araç tarafından kullanıldığını dile getirerek konuya ilişking örüşlerini bildiren vatandaşlar, “sadece bizler kullanmıyoruz bu yolu. Şehir dışından gelen ler de kullanıyor. Gece saatlerinde tabela görülmediği için sürücüler yollarını bulmakta zorlanıyor Yetkili birimlerden ricamız tabelaların ışıklı hale getirilmesidir” dediler.

ÇİZGİLER DE SİLİNMİŞ

Vatandaşlar ayrıca yaklaşık 6 kilometrelik yolun iki ayrı yakaya gidiş ve geliş olarak ayrılan kısımlarda yol çizgilerinin bakımsızlıktan görülmediğini söylediler.

Yol da daha emniyetli bir trafik akışı için gerek yol çizgilerinin, gerekse ihtiyacı hissedilen yerlere trafik düzenlemesi yapılmasını isteyen vatandaşlar ayrıca yol boyunca hiçbir noktada otobüs durağı bulunmadığını hatırlattılar.

Yolun Reyhanlı ilçesi tarafından Devlet Hastanesine gidecekler için tek yol olduğunu aktaran vatandaşlar yol üzerinde Otobüs Durağı konularak vatandaşların rahatlatılmasını istediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube