Tek kelime ile yazıklar olsun!

METİN DİNGİL

Samandağ Gençlerbirliği-Armutluspor maçının 2-2 berabere bitmesinin ardından yaşanan olaylar üzüntü yarattı.

Çıkan tatsız olaylardan duyduğu üzüntüyü gazetemize dile getiren Armutluspor Kulübü Fahri Başkanı Yılmaz Gülbahar, Samandağ Gençlerbirliği maçı öncesi dostane gösterilerin maç sonunda aynı güzellikte tamamlanmadığını söyledi.

Samandağ Gençlerbirliği’nin bazı oyuncularının ve yakınlarının maç sonunda kendilerine saldırması ve singafur küfürlü sözlerde bulunmasını hiç yakıştıramadıklarını belirten Gülbahar, şöyle konuştu:

“Tek kelime ile yazıklar olsun. Ben sadece Armutluspor’un değil tüm amatörlerin fahri başkanıyım. Sportmenlik dışı davranışları ben Samandağ Gençlerbirliği’ne yakıştırmıyorum. Beni en çok üzen yıllarca Armutluspor formasını giymiş ve camiamıza hizmet etmiş eski bir oyuncumuzun bana ve takımımıza küfürler savurması, oyuncularıma saldırması beni derinden yaralamıştır.

Dostluk gösterileriyle başlayan maçın aynı şekilde tamamlanmasını bekliyorduk. Armutluspor’un Samandağ’dan puanla dönmesi bazı çevreleri üzmüş olmalı ki, maç sonunda haketmediğimiz saldırılara maruz kaldık.”

Gülbahar, son olarak da olayların önlenmesi için büyük çaba sarf eden emniyet güçlerine de teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube