Teköz: Yapmayacağımız sözleri vermeyeceğiz!

METİN DİNGİL

AK Parti Antakya Belediye Başkanı Aday Adayı Armağan Teköz, Antakya’nın her tarafında tarihin var olduğuna dikkati çekti.

Teköz, gazetemize yaptığı açıklamada, medeniyetlerin beşiği Antakya’nın tarih kokan bir kent olduğunu belirterek, “Allah bize bu kutsal görevi nasip ederse tarihi kent Antakya’yı hep birlikte çaba göstereceğiz. Yapamayacağımız vaatleri değil, yapacağımız sözleri vereceğiz” dedi.

Antakya’yı tek başına değil birlikte yönetmeye talip olduklarını ifade eden Armağan Teköz, “Kimseye hayal satmayacağız. Vatandaşımızın öncelikli isteklerine göre hizmetleri yerine getireceğiz. Projelerimiz yapılabilecek projeler. Antakya’yı modern kent haline getirecek projeler. Antakya’nın mimari yapısını günyüzüne çıkartarak, yeniden yerli ve yabancı turistlerin cezbedeceği bir merkez haline getireceğiz. Projelerimiz arasında herkesi düşündük. Bu şehirde yaşayan her ferdimiz bizim vatandaşımız, ayrım gözetmeksizin, ırkı, dini, mezhebi ne olursa olsun, herkese eşit olacağız. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız” diye konuştu.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube