TGB: Andımız Türkiye’dir

VEYSEL SAVAŞ

Türkiye Gençlik Birliği Hatay İl Temsilcisi Alikan Uçar, Danıştay’ın andımızı yeniden okullarda okutulması kararını Türk gençliği olarak sevinçle karşıladıklarını ve TGB olarak Türkiye’nin her yerinde sokaklarda andımızı okuduklarını söyledi.

TGB Hatay Temsilcisi Alikan Uçar, Hatay il merkezinde kapalı çarşı girişinde bir basın açıklaması ile andımızın, yeniden okullarda okutulmasına karşı çıkanları ise eleştirdi. Basın açıklamasına Hatay il başkanı Yunus Özgür Yıldırım ve parti yönetimi destek verdi.

Uçar, “Danıştay’a buradan bir kez daha teşekkür ediyoruz. 18 Ekim 2018 tarihinde almış olduğu yerinde karar Türk Milletine umut olmuştur. İçerisinde bulunduğumuz terörle mücadele sürecinde verilen bu karar, cephede kahramanca savaşan Mehmetçiğimize moral olmuştur. Türk Milleti verilen bu kararla artık daha güçlü ve daha kararlıdır.

Emperyalist saldırıyı ancak topyekün bir mücadele ile aşarız. Ülkemizin yürüttüğü bu mücadeleyi anlayan ve destek veren bütün kurum ve kuvvetlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube