Trafik mahalle aralarına kadar girdi!

ALİ YOLCU

İlimizin artık herkes tarafından bilinen ve şikâyet konusu yapılan trafik sorunu artık sadece ana arterlerde değil mahalle aralarına bile girdi. Yaşanan yoğun trafikten adeta çıldıran vatandaşlar ise kılını dahi kıpırdatmayan yetkili birimlere isyan ediyor.

Antakya ve Defne ilçelerinin kent merkezlerinde yaşanan trafik yoğunluğunu ve sıkışıklığını anlayabildiklerini belirten vatandaşlar trafik kargaşasının mahalle aralarına kadar inmesine ise anlam veremediklerini söylediler.

HER TARAF BERBAT

Bu soruna bir an önce çare bulunmasını isteyen vatandaşlar, “Çevre yollarımız tam kapasite hizmete giremedi. Sokaklarımız, caddelerimiz hem yetersiz hem de berbat. Artık sürücüler nasıl ve nerede seyir edeceklerini bilmiyorlar. Fotoğraflarda gördüğünüz yer Akdeniz Mahallesi. Gördüğünüz gibi trafik sorunu artık sadece ana caddelerde ve çokça kullanılan sokaklarda değil mahalle aralarına kadar dahi indi” tepkisinde bulundular.

Sürücüler ise yaşanan rezilliği konuşmak dahi istemediklerini belirterek şunları söylediler “Bugüne kadar çok konuştuk. Sesimizi dinleyen olmadı. Artık konuşmanın boş olduğunu düşünüyoruz. Bizi kurtaracak yöneticilere ihtiyaç var. Hatay’ın artık kaybedecek zamanı kalmadı” dediler.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube