Türk Kadınlar Birliği anlamlı açılışa imza attı

GÜLŞAH DÖNMEZ

Türk Kadınlar Birliği adına Pendik şube başkanlığı tarafından Abdi İpekçi Ortaokulu ve İffet Zübeyir Göçmen ilkokuluna kazandırılan Ana sınıfları düzenlenen tören ile hizmete açıldı. Daha önce de birçok Ana sınıfı çalışmaları ile bilinen Türk Kadınlar Birliği Pendik Şubesi’nin şehrimizde yaptığı bu anlamlı çalışma okul yöneticileri ve veliler tarafından takdir topladı.

Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü Şube müdürleri, Okul yöneticileri, Öğretmenler, Veliler ve eğitim görecek olan miniklerin katılımı ile gerçekleşen programa Türk Kadınlar Birliği Pendik Şube Başkanı Özan Öztanyel, Hatay Şube Başkanı Nesime Melek, İskenderun şube Başkanı Canan Gencer ve Türk Kadınlar Birliği üyeleri katıldı.

Yeni sınıflarında oldukça mutlu olduğu gözlenen minikler sınıflarda yerini alırken veliler kendi elleri ile hazırladıkları ikramları Türk Kadınlar Birliği Pendik Şube Başkanı Özan Öztanyel, Hatay şube Başkanı Nesime Melek, İskenderun şube Başkanı Canan Gencer ve Türk Kadınlar Birliği üyelerine sundular. Müzik ve dans gösterileri ile devam eden program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube