Ücretsiz yaz kurslarına gençler ilgi gösteriyor

HABER MERKEZİ

Hatay Büyükşehir Belediyesinin şehre kazandırdığı Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı ikinci spor kompleksi ve yaşam merkezinde ücretsiz yaz kursları devam ediyor.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın büyük çabalarla Hatay’a kazandırdığı HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi, spora ve sağlıklı yaşama yönlendirerek, yaz kurslarıyla ve vatandaşlara sağladığı geniş imkânlarla Hatay halkına farklı branşlarda ücretsiz spor yapma imkânı sunuyor.

Gençlerin ve çocukların kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılarak, spora teşvik edilmesi ve zamanlarını daha faydalı geçirebilmeleri amacıyla gerçekleştirilen kurslar, yoğun ilgi görüyor

Basketbol, voleybol, futbol, satranç, okçuluk, yüzme, karate ve kick boks gibi birçok dalda devam eden kurslarla geleceğin sporcuları, yaz tatilini spor yaparak geçiriyor. Alanında başarılı ve uzman antrenörler eşliğinde keyifli vakit geçiren geleceğin sporcu adayları, eğlenerek öğrenmenin mutluluğunu yaşıyor.

Yetkililer, kurslardan faydalanan öğrencilere servis araçları ile ulaşım imkanı sağlayan HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’ne gidiş-dönüş için ücretsiz ulaşım imkânı sağladıklarını bildirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube