Vali Ata Kırıkhan’a ve Hassa’ya veda etti

HABER MERKEZİ

Cumhurbaşkanlığı 2018/202 sayılı atama kararı ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Hatay Valisi Erdal Ata, Kırıkhan ve Hassa ilçelerinde veda ziyaretlerine devam etti.

Vali Ata, Kırıkhan da, Kırıkhan Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Numan Bölükbaşı’nı ziyaret ederek, kendileri ile birlikte Kırıkhan ilçemizde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Kaymakam Karamehmetoğlu ve Belediye Başkanı Yavuz ise Vali Ata’yı tanımaktan ve kendileriyle birlikte çalışmaktan onur duyduklarını belirterek, nazik ziyaretleri ve ilçelerine kattığı artı değerler dolayısıyla teşekkür ettiler.

HASSA’DA VEDA ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRDÜ

Cumhurbaşkanlığı 2018/202 sayılı atama kararı ile Mülkiye Başmüfettişi olarak Ankara’ya atanan Hatay Valisi Erdal Ata, Hassa’ya giderek veda ziyaretlerini sürdürdü.

Vali Ata, burada Hassa Kaymakamı Yusuf Turan’ı ziyaret etti.

Ziyaretlerinden dolayı Vali Ata’ya teşekkür eden Kaymakam Turan, Vali Ata’yı tanımaktan ve kendileriyle birlikte çalışmaktan onur duyduğunu belirterek, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube