Vali Ata Payas ve Belen’e veda etti

HABER MERKEZİ

Cumhurbaşkanlığı 2018/202 sayılı atama kararı ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Hatay Valisi Erdal Ata, Payas ilçemizde veda ziyaretlerini sürdürdü.

Vali Ata, 08 Kasım 2018 Perşembe günü Payas İlçemizi ziyaretinde Payas Kaymakamı Polat Kara, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan ve Payas OSB Başkanı Süleyman Çelik, Hatay Arıcılar Birliği Başkanı Mehmet Ekici ve Payas’lı işinsanlarından Hüseyin Selimli’yi ziyaret ederek, kendileri ile birlikte Hatay gibi kadim bir şehirde insanımıza hizmet etme bahtiyarlığı yaşadığını dile getirdi.

Veda ziyareti kapsamında Vali Ata, Sokullu Mehmet Paşa tarafından yaptırılan tarihi Payas Sokullu Külliyesini gezerek, burada kendi ürettikleri el emeği eserlerini satan esnafla bir süre sohbet etti.

Kaymakam Kara ve Belediye Başkanı Altan ise Vali Ata’nın özellikle OSB ve sanayi tesislerinin geliştirilmesi konusunda verdiği destekler ve nazik ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ettiler.

BELEN’E DE VEDA ETTİ

Vali Ata, Belen ilçemizde Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu ve Belen Ziraat Odası Başkanı Selahattin Yalman’ı ziyaret ederek, kendileri ile birlikte Belen ilçemizde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Kaymakam Baskın ve Belediye Başkanı Vurucu ise Vali Ata’yı tanımaktan ve kendileriyle birlikte çalışmaktan onur duyduklarını belirterek, nazik ziyaretleri ve ilçelerine kattığı artı değerler dolayısıyla teşekkür ettiler.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube