Vali Ata veda ziyaretlerini tamamladı

VEYSEL SAVAŞ

Cumhurbaşkanlığı 2018/202 sayılı atama kararı ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Hatay Valisi Erdal Ata, veda ziyaretlerine devam etti.

Vali Ata, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan ve İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu’nu ziyaret ederek; güvenlik, eğitim ve din hizmetleri konularında kendileri ile birlikte kadim bir kent olan Hatay’da halkımıza birlikte hizmet etmekten büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Vali Ata, bir sınır ili olması ve komşumuzda yaşanan sıkıntıların Hatay ilimize olası yansımalarını en aza indirebilmek için fedakârca mesai yapan güvenlik birimlerimize teşekkür etti.

Eğitim konusuna verdiği özel önemi bir kez daha dile getiren Vali Ata, ilimizde misafir edilen Suriyelilerin gerek din hizmetlerinin gerekse eğitim hizmetlerinin verilmesinde gösterdikleri gayretler için teşekkür etti.

İl Emniyet Müdürü Karabörk, İl Milli Eğitim Müdürü Karahan ve İl Müftüsü Kavillioğlu ise Vali Ata’nın nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, kendileriyle birlikte görev yapma onuruna kavuşmaktan duydukları mutluluğu dile getirdiler.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube