Vali Doğan Medeniyetler Evi’nde

ÖZKAN BAKKAYLI

Geçtiğimiz günlerde Antakya Medeniyetler Korosu Başkanı Yılmaz Özfırat ve beraberindeki heyeti makamında kabul eden Hatay Valisi Rahmi Doğan, Koro üyelerinin çalışmalarını gerçekleştirdiği Medeniyetler Evi’ne iadei ziyaret gerçekleştirdi. Antakya Medeniyetler Korosu üyelerinin tam kadro hazır bulundukları ziyarette Hatay Valisi Rahmi Doğan’a İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ve beraberlerindeki heyet eşlik etti.

Hatay Valisi Rahmi Doğan ve beraberindeki heyete Antakya Medeniyetler Korosu’nun yapısı ve bugüne kadar gerçekleştirmiş oldukları sayısız konserler hakkında bilgiler veren Antakya Medeniyetler Korosu Başkanı Yılmaz Özfırat, Repertuarlarında bulunan eserlerden oluşan mini konser ile konuklarına unutulmaz bir müzik ziyafeti çektiler. Hatay Valisi Rahmi Doğan ve beraberindeki heyeti Medeniyetler Evinde ağırlamaktan son derece onur duyduklarını ifade eden Antakya Medeniyetler Korosu Başkanı Yılmaz Özfırat, bugüne kadar birçok önemli programda sahne alarak özelde Hatay’ı genelde Türkiye’yi en iyi biçimde temsil eden Antakya Medeniyetler Korosuna vermiş oldukları destekten dolayı Hatay Valisi Rahmi Doğan’a teşekkür etti.

Medeniyetler Korosunu çok beğendiğini ifade eden Hatay Valisi Rahmi Doğan, oluşumun mimarı Yılmaz Özfırat ve koro üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretin finalinde Antakya Medeniyetler Korosu Başkanı Yılmaz Özfırat, Hatay Valisi Rahmi Doğan ve beraberindeki heyete Medeniyetler Evini gezdirerek bilgilendirmeler yaptı.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube