Vali Doğan’a havaalanı teşekkürü!

ALİ YOLCU

Havalimanımızın çatısı Meclise bile taşındı. Ancak halen çözüm görmedi. Her yağmur yağdığında tüm dünyada gülünç duruma düşüyoruz. Bir yemekten diğerine koşturan İlin yöneticileri 3 yıldan bu yana soruna çare olamadı. Hatay’a Vali olarak bir ay önce atanan Rahmi Doğan kolları sıvadı ve talimatını verdi.

Her yıl tekrarlanan manzaradan bıkan vatandaşlar ise Havalimanı koridorlarında artık kova, tencere türü saçmalıkları görmek istemediklerini söylediler.

Hatay Valisi Rahmi Doğan’a girişiminde ötürü teşekkür eden Hataylılar, “Kurtarın bizi sayın Valim! Bu rezaletten kurtarın!” şeklinde seslendi.

GÜZELMANSUR MECLİSE TAŞIDI

Hatırlanacağı üzere Hatay Havalimanının çatısı Meclise bile taşınmıştı. CHP Hatay milletvekili Mehmet Güzelmansur, “Hatay Havalimanı ise on bir yıllık yeni bir havalimanı ama akan çatısı ve bu soruna karşı geliştirilen kovalı tedbirlerle gündeme geliyor” dedi.

Milletvekili Mehmet Güzelmansur, “Bakın, Hatay Havalimanı’nın 21 Kasım 2017 tarihli görüntüsü. Kovalar var. 5 Ocak 2018 tarihli görüntüsü. Yine kovalar var.  Sonuncusu ise bu aya ait. Uluslararası nitelikte bir havalimanı bu” tepkisinde bulundu.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube