Vatandaşa söz verdik, bitirmeden bırakmayacağız!

BÜLENT KAVUK

Defne Beledi Başkanı İbrahim Güzel’in talimatları doğrultusunda ekipler, mahalle halkının görüşlerini dikkate alarak, Dursunlu Mahallesinde bulunan Hz.Hızır (AS) makamında başlattığı tadilat, bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı.

Türbe makamında gerçekleştirilen tadilatın ardından mahalle halkıyla bir araya gelen Başkan Güzel, konunun hassasiyetine dikkat çekerek halkın istekleri doğrultusunda gerekli çalışmaların yapıldığını, türbe makamının eski halinin korunarak eksiksiz şekilde tadilat edildiğini ifade etti.

Türbe makamının çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları için incelemeler gerçekleştiren Başkan Güzel, ziyaret çevresinin projelendirilerek yapılmaya başlandığını, katkı sunmak isteyen hayırsever vatandaşlarımızın bundan böyle projeye uygun ve belediye ile istişare ederek katkı sunabileceklerini ve çalışmaların kısa sürede bitirilip tüm eksikliklerin giderilerek vatandaşlarımızın, daha rahat ve güvenli ziyaret edebileceğini söyledi.

Mahalle halkı tadilatın hayırseverler tarafından keyfi şekilde yapılmasına müsaade etmeyerek inisiyatif alan Başkan Güzel’e teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube