Yeloğlu’ndan ‘Cumhuriyet’ mesajı

HABER MERKEZİ

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Mehmet Yeloğlu, Türkiye Cumhuriyeti’nin 95’inci Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yeloğlu’nun mesajı şöyle;

“Tarihimiz, dünyada eşi ve benzeri görülmemiş şanlı zaferlerle doludur. Milletimiz bunun en güzel örneğini yaklaşık bir asır önce kendisine esaret zinciri vurmak isteyen emperyalist güçlere karşı göstermiş ve Gazi Mustafa Kemal önderliğinde kurduğu Türk Devletini Cumhuriyetle taçlandırmıştır.

En zor şartlarda dahi ümitsizliğe kapılmadan yürütülen bu var olma mücadelesinde bağımsız yaşamak kararlılığından bir an olsun taviz vermeyen milletimiz, kurduğu Türkiye Cumhuriyeti ile geçmişte var olduğu gibi gelecekte de var olacağını her zaman tüm dünyaya kararlılıkla göstermiştir.

Emperyalist güçler, yüzlerce yıllık hayalini gerçekleştirmek için kullandıkları taşeron örgütlerle üzerimize gelmeye devam ediyor ama 15 Temmuz hain darbe girişimini de milletin kararlı ve dik duruşu, liderimiz başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde geri püskürttük. Türkiye’nin etrafında kurulmak istenen terör devletinin kalbine Mehmetçiğimiz, milletimizin duası ile balyoz gibi indi. Türkiye dün olduğu gibi bir ve beraber oldukça kurulan her tuzak Allah’ın izniyle bozulacaktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube