‘Yeni Sanayi sitesi için 65 dönüm arsa aldılar’

ALİ ZAN

İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Açıkgöz yeni sanayi sitesini oluşturmak üzere toplamda 65 dönüm yer satın aldıklarını açıkladı.

Üyeleriyle birlikte İskenderun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek açıklama yapan İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Açıkgöz, Katı atık toplama tesisi ile çevreyolu arasında kalan araziye, yeni sanayi sitesi oluşturmak için çaba sarf ettiklerini söyledi.

Eski sanayi sitesinin yeni bir yere taşınması amacıyla yaptıkları çalışmaları aktaran Başkan Açıkgöz, bu çalışmalar kapsamında, toplamda 65 dönüm yer satın aldıklarını belirterek “Allah tüm üyelerimizden razı olsun, herkes çok duyarlı davrandı. 180 tane üyemizin hepsi bu konuyu sahiplenmiş. Yılbaşından önce İskenderun ve Belen Belediyeleriyle bir istişarede bulunduk.  İki belediyeyle de protokol yapacağız. Belediyelerle bu işi yürütürsek rahatlarız” dedi.

İGC Başkanı Veysel Cıncık, Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Açıkgöz ve üyeleri ile gündemdeki konular üzerine sohbet etti. Corona virüsü salgını sebebiyle kalabalık ortamlarda bulunulmamasının önerildiği şu günlerde, konukların birbirlerine yakın temasta bulunmayıp, el sıkışmamaları dikkatlerden kaçmadı.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube