Yine Çekmece Caddesi ve yine kaza!

ALİ YOLCU

Dünkü Özyurt gazetesi 2. Sayfasından yayınladığımız ‘Vatandaş hız kesici istiyor’ haberi üzerinden bir gün dahi geçmeden Defne Çekmece caddesi üzerinde iki ayrı trafik kazası yaşandı. Maddi hasarlarla atlatılan trafik kazaları aşırı hız ve dikkatsizlik nedeniyle meydana geldi. Yaklaşık aynı saatlerde yaşanan iki adet trafik kazasından birine şahit olan haber ekibimiz, olay sonrasını görüntüledi. Kazada iki kişi hafif yaralandı. Bir adet otomobil ve bir adet motosiklette ise hasar meydana geldi.

Yaşanan trafik kazası sonrasında bir kez daha isyan eden ve caddeye ‘hız kesici’ isteyen vatandaşlar ise yetkili birimlere seslendi.

BİRİNİN ÖLMESİ Mİ BEKLENİYOR?

Vatandaşlar caddeye belli aralıklarla hız kesiciler konulmasını istedi. Aksi halde bu ve benzeri trafik kazalarının sıkça yaşanacağını hatırlatan vatandaşlar, “Birinin ölmesini mi bekliyorsunuz? Cadde oldukça yoğun bir trafik yüküne sahip. Buna rağmen herhangi bir önlem alınmıyor” tepkisinde bulundular.

Fotoğraflarda Antakya-Çekmece Caddesi üzerinde motosikletlilerinde karıştığı trafik kazası ve sonrasında olay yerine gelen ambulans ekibi görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube