Yıpratma amaçlı oynan bir oyundur!

BÜLENT KAVUK

Kendisiyle ilgili çıkarılan ‘BŞB de AK Partiye çalışıyor’ söylentisine Hatunoğlu, ‘Ne CHP’ye ne de Savaş’a ihanet etmem’ cümlesiyle son noktayı koydu.

CHP Antakya Belediyesi adayı işadamı Hikmet Hatunoğlu, BŞB de partilisi Lütfü Savaş yerine AK Partili aday işadamı İbrahim Güler’e oy istediği şeklindeki söylentiyi şiddetle yalanlandı. Gazeteci Ali Yolcu’ya konuşan CHP adayı Hikmet Hatunoğlu, ‘Ne CHP’ye, nede Lütfü Savaş’a ihanet etmem’ diyerek son noktayı koydu.

Bu söylentileri çıkaranların CHP’yi bölmek ve zayıflatmak istediklerini söyleyen Hatunoğlu, “Buna müsaade etmeyeceğiz. Bu tür söylentilere rica ediyorum kimse itibar etmesin. Ben hiçbir seçim çalışmamda AK Partili İbrahim Güler’e ne oy istedim ne de isterim. Bunun kanıtını ortaya koyabilecek birileri varsa ortaya çıksın” ifadesinde bulundu.

Lütfü Savaş ile aralarını bozmak isteyenlerin çıkardığı bu söylentinin çok çirkin olduğunun altını çizen CHP Antakya Adayı Hikmet Hatunoğlu, “Yıpratma amaçlı oynanan bir oyundur. Ancak açıkça söylüyorum bunu başaramayacaklar. CHP’nin ulaştığı gücü görenler panik havasına kapıldı” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube