Yol ve yolsuzluk problemini çözeceğiz

BÜLENT KAVUK

Saadet Partisi Antakya Belediye Başkan Adayı Fahri Serdar Özal, Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nde basın mensuplarıyla bir araya geldi.  Antakya Belediye Meclis Üyesi Adayları Mehmet SÖZER, Kader İNCECİK, Sefer KOCA ve Burcu SÖZER in eşlik ettiği Saadet Partisi heyetini Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Antakya’yı yol sorunundan kurtaracağını ifade ederek konuşmasına başlayan Özal projelerini tanıttığı konuşmasında, “Antakya Belediye Başkan Adaylığıyla yola çıktık. Her türlü imkânları olduğu halde AK Parti ve MHP, CHP ve İYİ Parti ittifak ile yola çıktıkları halde biz tek başımıza yola çıktık. Tüm ilçelerde ve büyükşehirde ülkemizin 1389 noktasında adaylarımızla seçime giren tek partiyiz. Arkadaşlar beka meselesi diyorlar. 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımız oyunuzu atın beka meselesini halledelim diyorlardı. Onu hallettik. Bu seçim cumhurbaşkanlığı seçimi değil. Bu sefer Cumhurbaşkanına değil şahıslara oy vereceğiz. Antakya’mızı, Hatay’ımızı emanet edecek emin eller lazım. Dürüst insanlar lazım. Biz dürüstlük ilkesiyle yola çıktık.” ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Antakya Belediye Başkan Adayı Fahri Serdar ÖZAL son olarak ta “Siz Antakyalılarım bilsin ki belediyede kapıları kaldıracağız ve gönlümüz hemşerilerimize her zaman açık olacak, her işi hızlı doğru ve estetik biçimde yapacağız, hesap verilebilir ve şeffaf olacağız, halkımız ile bütünleşeceğiz, kutuplaştırmayacağız, kamplaştırmayacağız, kucaklaşacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube