Yolculuk hikayesi evlilikle sonuçlandı

GÜLŞAH DÖNMEZ

Memleketi Niğde-Ulukışla olup, Ankara’da doğup büyüyen ve görevi itibari ile İstanbul’da yaşayan ordumuzun yakışıklı subayı Anıl Öz, Türk Hava Yollarının güzel kabin memurlarından hemşerimiz Nezahat Çiler ile hayatlarını birleştirdi.

Şadiye-Hüseyin Öz, Dilek-Yılmaz Çiler ailelerinin çocukları Anıl ve Nezahat 30 Eylül 2018 Pazar günü Harbiye Mahallesindeki Deliban Otelde gerçekleşen düğün törenleri ile mutluluklarını perçinleştirdiler.

Nezahat-Anıl çiftinin düğün törenine eşiyle katılan şair-ozan Nebih Nafile; Eğitim gönüllüsü, hayırsever Cumhuriyet Kadını Meryem Küçükavşar’ın torunu Anıl Öz’ü tanıdığımda henüz küçücük bir çocuktu. Aynı mahallede yaşadığımız hemşerimiz sevgili Nezahat kızımızla hayatlarını birleştirme fikirleri eşimle beni çok mutlu etti. Düğünlerinde bulunmak bizim için bir onurdur. Anıl’ın anneannesi Meryem Küçükavşar teyzem, 1997 yılında şehrimize geldiği vakit Antakya’yı, “dünyanın cenneti” olarak tanımlamıştı. Dünyanın cennetinden güzel kızımız Nezahat’ı kendilerine emanet ediyoruz. Her iki aileyi kutluyor, mutlulukları sonsuz olsun.

Özyurt Gazetesi çalışanları olarak da genç çiftleri kutluyoruz.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube