Başkan Reşa güven tazeledi

Antakya Şehir Kulübü Derneği yeni yönetimini belirledi..

ALİ ATASOY

Antakya Şehir Kulübü Derneği’nin, Şubat ayı içerisinde yapması gereken olağan genel kurulunupandemi nedeniyle ertelemişti, genel kurul hafta sonunda gerçekleştirilerek, yeni yönetim belirlendi.

yapılan seçim sonucunda Mehmet Sedat Reşa yeniden başkanlığa seçildi.

Genel Kurulda Divan Başkanı olarak Ergün Semercioğlu, Yalçın Bahadırlı Başkan Yardımcısı ve İsmet Mursaloğlu Katip olarak görev aldı.

Antakya şehir Kulübü Derneği Başkanı Mehmet Sedat Reşa, genel kurulda dönem içerisinde yaptığı faaliyetleri ve hizmetleri anlattı ve yeni dönem için de destek istedi.

Seçime gezildi ve Mehmet Sedat Reşa’nın hazırlamış olduğu yeni yönetim kurulu listesi üyelerin oybirliği ile göreve seçildi.

Başkan Reşa, seçim sonunda teşekkür konuşması yaparak, üyelerin vermiş olduğu güvene layık olacaklarını ve hizmette yeniliklere imza atacaklarının sözünü verdi.

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Antakya Şehir Kulübü Derneği’nin yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

Mehmet Sedat Reşa, Mehmet Mursal, Mehmet Süral, Talat Cilli, Ahmet Tecirli, Fuat Cemaligil, Rufail İğne.

SEÇİCİ KURUL

Seçici Kurul Listesi ise Mehmet Muzaffer Okay, Serdar Güven, Can Demir Naseh, Eşref Taner Özkaya, Ercüment Ufuk Apaydın, İlhan Behzetoğlu, Adnan Sinan Akgöl.

DENETLEME KURULU

Denetleme Kurulu da Bekir Bulgurcu, Macit Bilen ve Bekir Çinçin.

DİSİPLİN KURULU

Disiplin Kurulu da, Saadet Özal, M. Levent Civelek, Halil Ekmekçi, Ali Eşref Mursaloğlu, Okan Atahan, Hüseyin Çinçin, Ali Haydar Kantarcı’dan oluştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube