Boupendza giderse mutlu olur kalırsa bizimle olur!

Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, Gabonlu forvet Aaron Boupendza’nın transferine ilişkin son durumu açıkladı..

ALİ ATASOY

Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, Gabonlu forvet Aaron Boupendza’nın transferine ilişkin son durumu açıkladı.

Süper Lig’i gol kralı olarak tamamlayan golcünün çok sayıda talibi olduğunu dile getiren başarılı çalıştırıcı henüz transfer konusunun netleşmediğini söyledi. Ömer Hoca, “Aaron Boupendza henüz aramıza katılamadı. Ona diğer oyunculara göre daha fazla izin verdik. Boupendza hem İstanbul kulüplerinden hem de yurtdışından ciddi teklifler alıyor. Hatayspor’umuzun menfaatleri ve oyuncumuzun istekleri doğrusunda görüşmeler sürüyor” sözlerini kullandı ve Boupendza transferinin gerçekleşmesi halinde oyuncusu adına mutlu olacağını kalması halinde ise ondan yararlanmaya devam edeceklerini ifade etti.

Yeni sezonda keyif veren, ofansif futbol oynayan, futbolun iki yönünü doğru oynayan, birbirine ve rakibe saygılı bir oyuncu grubu oluşturmaya çalıştıklarını ifade eden Ömer Hoca, bir oyuncunun koronavirüse yakalandığını bu nedenle henüz kampa katılmadığını aktardı. Yeni gelecek transferlerle iyi bir takım oluşturacaklarına inandığını kaydeden başarılı teknik adam geçen sezon olduğu gibi yeni sezonda da lige renk katacaklarını ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.