Gazileri yalnız bırakmadılar

ALİ ATASOY
Reyhanlı Belediyesi, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla çelenk sunma töreni ve yemek programları gerçekleştirdi.
Reyhanlı Belediyesi Hizmet Binası önündeki tören alanında, Gaziler Günü münasebetiyle hazırlanan programda Reyhanlı Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Kurt, Ata’nın huzuruna çelenk sundu.
YEMEKTE BİR ARAYA GELDİLER
Gaziler günü etkinlikleri çerçevesinde Reyhanlı Belediyesi ev sahipliğinde, Reyhanlı protokolü şehit ve gazilerle yemekte bir araya geldi.
Reyhanlı Belediyesi Sosyal Tesislerde gerçekleşen yemek programına Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu ev sahipliğinde Reyhanlı Kaymakamı Yasin Öztürk, AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, Reyhanlı Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Kurt, Garnizon Komutan Yarbay Kenan Çelik, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Hasan Can Akili, Hatay Kıbrıs ve Kore Gazileri Derneği Reyhanlı Temsilciliği Başkanı Ali Varan, Siyasi Parti Temsilcileri, kurum amirleri, STK temsilcileri, Muhtarlar ile şehit ve gazi yakınları katıldı.
Yemek programında kısa bir konuşma yapan Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, “Ahde vefa imandadır. Her alanda şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ile bir ve beraber olmaya gayret gösteriyoruz. Her sorunlarında yanlarında olmaya devam edeceğiz. Milletimizin istikbali uğruna canlarını vermiş aziz şehitlerimiz ile kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilik mertebesi ile şereflenmiş gazilerimizin Gaziler Günü’nü kutluyor, sağlıklı günler diliyorum” dedi.
Program, çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.