Hasan Toper, küçük kalplere dokundu!

Almanya’da yaşayan Kırıkhanlı işadamı Hasan Toper, Şehit ve Gazi çocuklarına Hatayspor forması hediye etti..

METİN DİNGİL

Almanya’da yaşayan Kırıkhanlı işadamı Hasan Toper, Şehit ve Gazi çocuklarına Hatayspor forması hediye etti.

Hassa’da 3 ile 7 yaşlarındaki şehit ve gazi çocuklarına gönderilen formalar ailelere teslim edildi. İşadamı Hasan Toper’in gönderdiği formaları üzerine giyen minik taraftarların sevinci görülmeğe değerdi.

İşadamı Hasan Toper’e teşekkürlerini gönderen Şehit ve Gazi yakını çocukları, “Bizleri sevindiren ve memleketimizin takımının formalarını giymemizi sağlayan Hasan Toper amcamıza çok teşekkür ediyoruz” dediler.

HASAN TOPER DUYGULANDI

Gönderdiği formaların miniklerine üzerinde görmesiyle duygularına hakim olamayan işadamı Hasan Toper, “Fotoğrafları gördüğümde çok duygulandım. Gönül ister ki tüm çocuklara bu formalardan göndereyim, kendi gücüm ve imkanlarım dahilinde ve gücüm oranında destek olmaya çalışıyorum” diye konuştu.

BUNU REKLAM İÇİN DEĞİL ÇOCUKLARI MUTLU ETMEK İÇİN YAPIYORUZ

Almanya’da yaşayan Kırıkhanlı işadamı Hasan Toper, aynı zamanda iyi bir Hatayspor taraftarı, takımının maçlarını yakından takip ediyor.

Süper Lig’de geçen yıl başarısıyla gurur duyan Hatayspor’un sevgisini herkese aşılamak istediklerini belirterek, özellikle Şehitv e Gazi yakını çocukları unutmadığını söyledi.

İşadamı Hasan Toper, konuşmasına şöyle devam etti:

Ben Kırıkhan da 10 çocuklu ailenin 7 inci çocuğuyum. Babam bize servet bırakmadı. Buze servet olarak en büyük zenginliği insanlık, şeref ve adamlık olarak bıraktı, çok şükür. Bu bizim için en büyük servettir. Biz karınca kararınca bir takım şeyler yapmaya çalışıyoruz. Fakat bazı hadsizler reklam yaptığımızı halk ve taraftar üstünden para kazandığımızı ifade etmeye kalkışıyor. Almanya’daki işyerim için Türkiye’de reklam yapacak kadar Holding sahibi değiliz ki buna gerek olsun. Şu son 6 ay içinde yaklaşık 500 yardım ve forma talebi geldi bir kısmına yetiştik ama hepsine yetişmem mümkün değil. Biz yoksulluğu da gördük varlığı da. Bu çabama çirkin söylemler yapılması beni ziyadesi ile üzdü. Bizim duadan başka kimseden beklentimiz yok.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube