Herkese ihtiyacımız var!

HABER MERKEZİ

Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar, birlik ve beraberlik içinde Hatay’da umutları yeniden yeşerteceklerini kaydetti.

Bu şehir için birlikte mücadele edilmesi gerektiğini ifade eden Başkan Yapar, gün boyunca Antakya’da ki sorunları tespit etmeye çalıştıklarını söyledi.

Kent yönetiminde söyleyecek sözü olan herkesi dinleyeceklerini ifade eden Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar, kenti yeniden ayağa kaldırarak herkese ‘yerel yönetim nasıl olur’ göstereceklerini söyledi.

Hatay’ı ayağa kaldırırken, hangi fikirden olursa olsun kent için birlik olunması gerektiğini ayrıca ifade eden Başkan Yapar; “Şehrimizi güçlü bir şekilde ayağa kaldırıp geliştirirken en önemli paydaşlarımızdan biri sivil toplum kuruluşlarımız olacak. Ortak akıldan, birlikten kuvvet doğacak. Hep birlikte başaracağız. Her daim esnafımızın yanında olacağız. Her birini kısa zamanda dükkanına, sitesine, iş yerine kavuşturacağız. Hep birlikte güçlü Hatay için çalışacağız” ifadelerini kullandı. Kentteki sorunları en fazla kadınların çektiğini kaydeden Yapar, kadınlar başta olmak üzere toplumun tüm kesimlerinden Antakya’nın yeniden ayağa kaldırılması için destek istediklerini sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir