Özgün, adından söz ettirmeye devam ediyor!

 

HABER MERKEZİ

Göreve gelir gelmez makam araçlarını satışa çıkararak dikkat çeken işler yapan Defne Belediye Başkanı Halil İbrahim Özgün, çizdiği başarılı portreyle isminden söz ettirmeye devam ediyor.

Defne Belediye Başkanı Halil İbrahim Özgün, son olarak Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) Genel Sekreterliği görevine seçildi.

Konuyla ilgili görüş bildiren Özgün, “Hep birlikte çok güzel işlere imza atmak için bütün gayretimizle çalışmalara devam edeceğiz. Derneğimize ve sendikamıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

SODEM, yeni dönemde sosyal demokrat belediyeciliğin geliştirilmesi, CHP’li belediyelere yeni projeler üretilmesi gibi konularda çalışacak. SODEM bu belediyelerin kendi aralarında ve Türkiye Belediyeler Birliği ile koordinasyonunu sağlama, proje ve hizmet birliği sağlama, fonların ve kaynakların yönetimi gibi önemli hizmetler üstlenecek.

Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’da Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığına seçilmişti. CHP’nin genel iktidar hedefine giderken belediyelerde göstereceği başarının çok önemli olduğu biliniyor. Bu açıdan bakıldığında SODEM Genel Sekreterliği görevi de önemli ve kritik bir görev olarak öne çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir