Ömer hocanın teklifini kabul ettim

Malatyaspor’dan Hatayspor’a gelen Bülent Cevahir, transfer sürecini anlattı

ÖZKAN BAKKAYLI

Atakaş Hatayspor’un yeni transferi Bülent Cevahir, bordo-beyazlı ekibin geçen sezon yaşadığı başarıyı bu sene de yaşamak istediklerini belirterek, “Bu teklifi o yüzden kabul ettim. İnşallah onlar adına da benim adıma da iyi ve başarılı bir sezon olur” dedi.

Süper Lig ekiplerinden Atakaş Hatayspor, yeni sezon hazırlıklarına Erzurum’da devam ediyor. Bordo beyazlı ekibin, Yeni Malatyaspor’dan kadrosuna kattığı Bülent Cevahir, yeni sezon öncesi özel açıklamalarda bulundu.

Hatayspor’a transfer olma sürecini anlatan 29 yaşındaki sol bek, “Malatyaspor’la sözleşmem bitmişti. Ondan sonra Ömer hoca aradı. Gelir misin diye davet etti. Hocayla daha önce çalışmıştım, Ömer hoca ve ekibiyle olmak çok keyifli. Geçen sene yaşadıkları başarı dolu seneyi bu sene de hep birlikte yaşamak istiyorum, o yüzden bu teklifi kabul ettim. İnşallah onlar adına da benim adıma da iyi ve başarılı bir sezon olur” diye konuştu.

“Ömer Erdoğan’ın başarılı olması için bizim de elimizi taşın altına koymamız gerekiyor” diyen Cevahir, “Ömer hoca, genç bir hocamız. Gerçekten çok da istekli. Yolun başında olduğu için her şeyi öğrenmek istiyor, bize de o enerjisini veriyor. İnşallah Türk futbolunda çok daha başarılı yılları olacak. Buna inanıyorum. Çünkü o isteği, o azmi var. Bize de onu her zaman aşılamaya çalışıyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube