Rahat ol Başkanım, Hatayspor düşmeyecek!

Volkan Demirel, yöneticiler aracılığıyla Onursal Başkan Savaş’a mesaj gönderdi..
TOLGA KORKMAZ
Atakaş Hatayspor’un Onursal Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, anlaşma sağladıkları Volkan Demirel’in yöneticiler aracılığıyla kendisine mesaj gönderdiğini belirterek, ‘sayın başkanım sen koltuğuna yaslan rahat bir biçimde maçlarımızı seyret. Rahat olsun, bu takım düşmeyecek’ dediğini bildirdi.
Lütfü Savaş, açıklamasında, “Volkan Demirel bugün futbolcularla tanışacak ve ilk idmanına çıkacak. Hocamızın kendi içinde kaideleri var. İnşallah camiamız için ve Türk futbolu için hayırlısı olur” dedi.
Volkan Demirel’in Hatayspor’u yakın takip ettiğini belirten Hatayspor’un Onursal Başkanı Lütfü Savaş, “Bütün maçlarımızı izlemiş. Futbolcularımızın özelliklerini biliyor ve gelecekten çok umutlu. Volkan hoca yönetici arkadaşlara; ‘sayın başkanımız maçlara gelsin, koltuğuna yaslansın rahat bir biçimde maç seyretsin. Rahat olsun bu takım düşmeyecek’ demiş. Anlaşılacağı gibi bu O’nun ne kadar özgüvenli olduğunu, ne kadar Hatayspor’un başarısı için çalışacağını ve ne kadar da umutlu olduğunu gösterir. Bu, bizim için sevindirici” diye konuştu.
Lütfü Savaş, taraftarlardan Volkan Demirel’e ve takıma destek olmalarını isteyerek, ortalama her maça 15-20 bin seyircinin gelmesini istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir