31 Asi Gençlik’ten Hatayspor’a Moral Ziyareti

HABER MERKEZİ

Süper Lig’de zor günler geçiren Hatayspor’u sezon boyunca tribünlerde yalnız bırakmayan 31 Asi Gençlik Taraftarlar Derneği Yönetimi zorlu Ankaragücü maçı öncesinde Erdemli Atış Poligonu’nda ziyaret ederek başarı dileğinde bulundular.

Hatay’dan götürdükleri baklavaları teknik heyet ve futbolculara ikram eden 31 Asi Gençlik Taraftarlar Derneği Teknik direktörümüz Özhan Pulat yönetiminde yapılan dar alan ve taktik çalışmasını izlediler.

Takımdaki havayı çok beğendiklerini söyleyen 31 Asi Gençlik Taraftarlar Derneği Başkanı Songül Taşdelen açıklamasında: “Depremle yerle bir olan şehrimizde Hatayspor’umuzun elde ettiği her başarı bir nebzede olsa bizleri mutlu etmektedir. Şu an yaşanan durum bizleri olduğu kadar tüm camiamızı derinden üzmektedir. Bizler 31 Asi Gençlik taraftarlar Derneği olarak her maçında takımımızı yalnız bırakmayarak desteğimizi verdik. Final değerinde 3 maçımız var önümüzde. Takımımıza moral verebilmek ve başarı dileğinde bulunmak adına bugün 31 Asi Gençlik Taraftarlar Derneği Yönetimi olarak Erdemli Atış Poligonuna gelerek takımımızı ziyaret ettik. Hocamız Özhan Pulat başta olmak üzere tüm teknik kadromuz ve futbolcularımız bizi çok iyi karşıladılar. İzlediğimiz antrenmanda takımın çok istekli olduğuna şahit olduk. Futbolcu kardeşlerimize bu maçı muhakkak kazanın dediğimizde onlarda bize ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını söylediler. Bizlere gösterdikleri misafirperverlikten dolayı hem teknik heyetimize hem de futbolcu kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Rabbim yar ve yardımcıları olsun. İnşallah yüzü gülen taraf Hatayspor olur” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir