33 iş kadınımız çekimlere dahil oldu!

33 Kadın Belgeseli Türkiye 33 Kadın Belgeseli Hatay Proje Tasarım ve Yapımcısı Ufuk Cavlı;

ÖZKAN BAKKAYLI

33 Kadın Belgeseli Türkiye 33 Kadın Belgeseli Hatay Proje Tasarım ve Yapımcısı Ufuk Cavlı, proje çalışmaları ve çekimleri için geldiği İskenderun’da İTSO’yu da ziyaret etti.

Mersin’den sonra Hatay’da çekimlerine başlanan 33 Kadın Belgeselinde İskenderun’dan 5 kadın İş insanı seçilerek bir ilke imza attılar.

Gazeteci /Yazar ve 33 kadın belgeseli proje tasarımcı ve yapımcısı Ufuk Cavlı Mersin‘de projenin tamamlandığını belirterek, “Hatay’da da birbirinden değerli 33 başarılı iş insanlarımız çekimlere dahil oldu. Şu an İskenderun’dayız ve çekimlere devam ediyoruz. Vermiş olduğunuz destek ilgi ve alakadan dolayı sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “İskenderun ve Hatay’ın yakından tanıdığı başarılı iş İnsanlarımızla gurur duyuyoruz. Şehrimizin başarılı iş insanlarının seçilmesi ve bu projede yer almış olması ise bizleri ayrıca mutlu etmektedir. Projenin bölgemizin tanıtımına önemli katkı sağlayacağını umut ediyorum ve bölgemizden seçilen iş insanlarımızı kutluyorum” dedi.

33 kadın belgeseli arasında yer alan İskenderunlu iş insanlarımızdan İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Sanem Akpınar, TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen Gazeteci /Yazar ve 33 kadın belgeseli proje tasarımcı ve yapımcısı Ufuk Cavlı ile birlikte ziyarette yer aldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube