Dursunluspor’da transfer hareketi

Nazik Kuyumculuk Dursunluspor’da Yılmaz Uygun dönemi hızlı başladı..

METİN DİNGİL

Nazik Kuyumculuk Dursunluspor’da Yılmaz Uygun dönemi başlıyor. Tahtakale AVM sahibi ‘’Yılmaz Uygun’’ sağlık sebebiyle görevini bırakmak durumunda kalan ‘’Hayrettin Nazik’’ yerine yönetim kurulu üyeleri tarafından yeni başkan seçildi.

Başkan Uygun, yaptığı açıklamada ‘’Ben ve tüm idareci arkadaşlarım Dursunlu’luyuz. Bu görevi bana layık gördüler, onlara teşekkür ediyorum’’ dedi.

Başkan Uygun sözlerine şöyle devam etti: ‘’Bu görev hem bana hem de yönetici arkadaşlarım adına gurur vericidir. Yönetim 2.Başkanı Erkan Aybar’a, Umut Tatkı’ya, Selim Bereket’e, Dr. Sezer Helvacı’ya, İsmail Tektaş’a ve diğer yönetici arkadaşlarıma bana maddi ve manevi verdikleri destekten dolayı hepsine teşekkür ediyorum. İlk işimiz geçen sezon takımı çalıştıran ve Dursunluspor’umuzu play-off’a çıkararak başarısını gösteren başarılı hocamız ‘’Ayhan Öksüz’’ ile anlaştık ve eski kadronun pandemi dolayısıyla dağıldığı tüm takımların tam kadro ile çalıştığı, transferlerini bitirdiği şu anda biz, yeni yaptığımız transferlerle çalışmaya başladı. Transfer devam ederken bu sezon göze hoş gelen, mütevazı ve centilmence mücadele eden bir takım kurmaya çalıştık. Şu andan itibaren N.K Dursunluspor’u en iyi yerlere getirmeye çalışacağız. Emeği geçecek herkese teşekkür ediyorum.’’

TEKNİK SORUMLU AYHAN ÖKSÜZ İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

Nazik Kuyumculuk Dursunluspor’da teknik direktörlük görevine Ayhan Öksüz getirildi. Antrenörlük kariyeri öncesinde futbolculuk kariyeri de olan Öksüz, Hatayspor altyapısında yetişti. Ardından profesyonel kariyerine başlayan Ayhan Öksüz, Hatayspor, Ankaragücü, Göztepe, Erzurumspor, ve Malatyaspor formaları giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube