Kan bağışı rekortmene ‘Teşekkür’ plaketi

ÖZKAN BAKKAYLI
Kızılay Derneği İskenderun Şubesi ve Kızılay Kan Merkezi tarafından, 2021-2022 yılının son gününde, düzenlediği kampanyalar ile kan bağışına verdiği destekten ötürü Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Ali Koç’a plaket takdim edildi.
Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Ali Koç, okul idarecileri, öğretmenleri ve velilerinin kan bağışı konusunda oldukça duyarlı ve hassas olduklarını dile getiren Kızılay Derneği İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri; “Şu an Namık Kemal Ortaokulundayız. Okul Müdürümüz Ali Koç Bey’e çok teşekkür ederiz. Pandemi öncesinde de bize kan bağış kampanyası yapmışlardı. O zaman Türkiye rekoru kırdılar, 600’e yakın kan bağışı olmuştu. Bu kez de kan bağışı yaptılar. Kan çok önemli bir olay. Bir kan bir can demek! Hatta bazen bir kanla 10 tane can kurtarıyorsunuz. Kendisine bundan dolayı bir plaket vermek istedik çünkü İskenderun’da okullar arasında en büyük bağışı yapan okulumuz oldu. Teşekkür edip plaket veriyoruz, kendisinden Allah razı olsun, tüm okullarında aynı gayreti göstermesini istiyoruz. Kan önemli!
Namık Kemal Ortaokulu eğitim-öğretim konusunda da oldukça başarılı bir okulumuz, başarılarının devamını dileriz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.