Samandağ Gençlerbirliği’nde tarihi gece

Düzenlenen şampiyonluk gecesinde, Hayırsever iş adamı Ali Gümüş Samandağ Gençlerbirliği formasını açık arttırma ile en yüksek fiyatla 50 bin TL ye satın alarak alkışlandı..
METİN DİNGİL
Samandağ İlçesinin başarılı takımlarından Samandağ Gençlerbirliği Spor Kulübü BAL Ligine yükselmesini taraftarları ve Samandağ halkı ile birlikte Şampiyonluk gecesiyle kutladı. Hayırsever iş adamı Ali Gümüş Samandağ Gençlerbirliği formasını açık arttırma ile en yüksek fiyatla 50 bin TL ye satın alarak alkışlandı. Formayı Saniye ve Ticaret eski başkanı Fuat Çay hediye etti.
Samandağ Gençlerbirliği Spor Kulübü Yönetimi tarafından düzenlenen gece Deniz Sitesi Swan Jardin Kır Bahçesinde gerçekleşen geceye CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Samandağ kaymakamı Murat Kütük, Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, başkan yardımcısı Timur Bozoğlan, İlçe Jandarma Bölük komutan jandarma binbaşı Servet Arslan, İlçe Emniyet Müdürü Asuman Karacık, AK Parti Samandağ İlçe başkanı Semir Özdemir, CHP İlçe Başkanı Turgay Abacı, Gençlerbirliği başkanı Av. Süleyman Bedir Abacı, CHP il başkanı Ramiz Parlar, Oda başkanları, Belediye Meclis üyeleri, işadamları, Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
ABACI: SİZLERİN DESTEKLERİ İLE BAŞARACAĞIMIZA İNANIYORUM
Düzenlenen geceden elde edilecek tüm gelirin kulübün ihtiyaçları için harcanacağını söyleyen gecede konuşma yapan onursal başkan Av. Turgay Abacı, “Koskoca bir yıl boyunca inanılmaz bir motivasyon emek ve alınteri ile analarının ak sütü gibi helal bir Şampiyonluğu bu ilçeye kazandıran teknik kadromu, oyuncularımı ve yönetici arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ediyorum. Samandağ tarihinde ilk kez şampiyon olarak BAL Ligine yükselme başarısı gösteren takımımızın tarihi şampiyonluğunu kutlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Gençlerimize sahip çıkan değerli belediye başkanlarımıza, işadamlarımıza tüm Samandağ halkımıza Yönetim Kurulu adına teşekkür ediyorum. Ayakkabısından, formasına, seyahat ettikleri yerlere, kamplara kadar siz yürekli insanların sayesinde bunu yapıyoruz. Bu akşam bu fedakârlığı yapan çok değerli katılımcılarımıza özerlikle şükranlarımı sunmak istiyorum. Sizin destekleri ile tarihe bir anı düşmek için hep beraber birbirimize söz verdik, sizin destekleri ile bunu başaracağımıza inanıyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir