TRT Spikeri Ersan, Katar’da Yılmaz Gülbahar’ın misafiri oldu

METİN DİNGİL
Katar’da işletmesi bulunan Armutluspor’un eski Başkanlarından Yılmaz Gülbahar, restoranında TRT Spikerlerinden Cüneyt Ersan’ı konuk etti.
Katar’da düzenlenen Dünya Kupası müsabakalarını TRT Spor ekibi adına izleyen ünlü spiker Cüneyt Ersan, spor adamı Yılmaz Gülbahar’ın işletmesini yaptığı Ankara Restoranın da Hatay yemeklerinin tadına baktı.
Gülbahar’ın konukseverliğine teşekkür eden Ersan, “Hatay her zaman benim için farklı bir ilimiz. Şampiyon oldukları yıl orada unutamayacağım anılarım oldu. Güzel arkadaşlıklar edindim. Halen görüştüğüm dostlarım var. Yılmaz Gülbahar dostumun davetine çok teşekkür ediyorum, çok candan ve samimi bir karşılama oldu. Ülkemizin insanlarının Katar’da işletme sahibi olmalarından ayrı gurur duydum” dedi.
Gülbahar da, TRT Spor Spikeri Cüneyt Ersan’a davetini kırmadığı için teşekkür ederek, “Dünya Kupasında takımımız yok ama bize anlatımları ile, röportajları ile heyecan yaratan TRT ekibi burada. Tüm TRT çalışanlarına ve değerli kardeşim Cüneyt Ersan’a çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir