Yeni bir yol haritası çıkaracağız!

 

HABER MERKEZİ

Ak Parti 31’inci İstişare ve Değerlendirme Toplantısını Kızılcahamam’da yaptı. 3 gün süren kampta Meclis ve bakanlıkların çalışmaları ayrı ayrı ele alındı. Yerel seçim sonuçlarına ilişkin analizin de yapıldığı toplantı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasıyla sona erdi.

Kızılcahamam kampına AK Parti Hatay Milletvekilleri Av. Adem Yeşildal, Hüseyin Yayman, Av. Abdulkadir Özel ve Kemal Karahan yer aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da açılışında konuşma yaptığı kampta AK Parti’nin gelecek yıllardaki vizyonu konuşuldu.

Ağırlıklı olarak seçim sonuçlarının değerlendirildiği kampta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Milletimizin başta değişim ve yenilenme talebi olmak üzere sandık sonuçlarıyla bize ulaştırdığı beklentinin farkındayız” ifadelerini kullanıp gereğinin yapılacağını bildirdi.

Teröre karşı ortak tavır koymadan Türkiye’yi daha ileriye götüremeyeceklerini dile getiren Erdoğan, siyasetteki yumuşama sürecinde de hukuksuzluğa dikkat çekti. Birçok başlıkta önemli mesajlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim değerlendirmesinde bulunup 10 ayda 3 seçimin yapılması ekonomi başta olmak üzere milleti de yorduğunu dile getirdi.

“Milletimizin başta değişim ve yenilenme talebi olmak üzere sandık sonuçlarıyla bize ulaştırdığı beklentinin farkındayız” diye konuşan Erdoğan, “Mesajların gereğini yapacağız” dedi. CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile görüşmesi merakla beklenen Erdoğan, Kurban Bayramı öncesi CHP liderini ziyaret edeceğini de sözlerine ekledi.

TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ve AK Parti Hatay Milletvekilleri Av. Adem Yeşildal, ise sosyal medya hesaplarından; “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın riyasetinde AK Parti 31. İstişare ve Değerlendirme Toplantımızı yapıyoruz. Kızılcahamam Kampımızda, Müzakereci siyaseti ve Reformculuğu benimseyen bir parti olarak 31 Mart 2024 seçimlerini gerçekçi olarak değerlendirerek yeni bir yol haritası çıkaracağız” paylaşımlarını yaptılar.

Temmuz ayının ilk haftasında AK Parti, belediye başkanlarının katılımıyla yine Kızılcahamam’da bir çalışma kampı daha yapacağı bilgisi verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir