Altınözü Derneğinden 1180 arıtma cihazı!

HABER MERKEZİ

Asrın felaketi olarak adlandırılan 6 Şubat depremi sonrasında depremzede ve ihtiyaç sahibi ailelerin her daim yanında yer alarak takdir toplayan Hatay Altınözü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Hatay Altınözü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından gerçekleştirilen çalışmada 6 Şubat depremi sonrası Altınözü’nün muhtelif yerlerinde kurulan konteyner kentlerde yaşayan vatandaşlara 1180 adet su arıtma cihazı dağıtımı ve montajına başlandı.

Hatay Altınözü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinden büyük bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirildi.

6 Şubat depremi sonrası Altınözü’nün muhtelif yerlerinde kurulan konteyner kentlerde yaşayan vatandaşlara 1180 adet su arıtma cihazı dağıtımı ve montajına başlandı.

Dernek başkanı Ali Bök önderliğinde başlayan projede arıtma cihazı montajı hızla ilerlemekte ve kullanıma sunulmakta.

Konu ile ilgili demeç veren Dernek Başkanı Ali Bök “Projemizde amaç hemşerilerimizi temiz, sağlıklı su ile buluşturmak ve üzerlerindeki maddi yükü bir nebze de olsa hafifletmektir. Bu kapsamda 1180 aileye arıtma cihazlarımızın montajına başladık. Altınözü SYD olarak hemşerilerimizin her daim yanlarında olmaya ve elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz. Bu hayır işine vesile olan başta İnsan İnsani Dernek Üyelerine ve Dernek yönetimimiz olmak üzere, iş adamlarımıza ve hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir