Antakya’yı layık olduğu yere taşıyacağız!

HABER MERKEZİ

Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar, Antakya’nın neredeyse tüm mahallelerinde asfalt ve yol onarım çalışmaları yaptıklarını söyledi.

İhtiyaç sıralamasına göre hangi mahallede ne ihtiyaç varsa çözmeye çalıştıklarını söyleyen Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar, bu konuda ki hassasiyetlerini süreceğine işaret etti.

Depremin izlerini silebilmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını ve var olan sorunlara çözüm ürettiklerini hatırlatan Başkan yapar, Antakya’yı en kısa sürede layık olduğu yere taşıyacaklarının sözünü verdi.

Bu kapsamda mahallelerde ki yol yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Yapar’a ilgili mahalle muhtarları yanı sıra belediye ve daire müdürleri eşlik ediyor.

Başkan Yapar, çalışmalarla ilgili ekiplerden bilgi aldı ve istişarelerde bulundu. Zemin düzenlemesi tamamlanan yolların sathi asfalt ile kaplanacağını belirten Başkan Yapar, yolların kısa sürede mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacağını belirtti. Başkan Yapar, Antakya’nın tüm yolları onarılana kadar çalışmaların aralıksız sürdürüleceğini vurguladı.

Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar son olarak Güzelburç mahallesinde yol çalışmalarında bulunan ekipleri ziyaret etti ve yerinde incelemelerde bulundu., Yapar’ın ziyaretine mahalle muhtarı Hasan Ateş’te eşlik etti. Mahalle sakinleri Başkan Yapar’a teşekkür ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir