Darbecilere destek olanları asla unutmayacağız, unutturmayacağız!

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ münasebetiyle Antakya Şehitliğine ziyaret gerçekleştirildi..

BÜLENT KAVUK

Hatay Valisi Rahmi Doğan, şehit aileleri ve protokol üyeleri ile birlikte 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle Antakya Şehitliğine ziyaret gerçekleştirdi.

Şehitlerin kabirlerine karanfil bırakılarak, vatanı için gözlerini kırpmadan şehadete yürüyen başta 15 Temmuz şehitleri ve tüm şehitler için Kur’an-ı Kerim okunmasının ardından İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili tarafından dua edildi.

Hatay Valisi Sayın Rahmi Doğan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Doğan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Türk milleti, tarih boyunca birçok badireler atlatmış, zorlu mücadelelerde büyük zaferler kazanmıştır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimizin özverisiyle, son olarak 15 Temmuz 2016 günü FETÖ’ye bağlı vatan hainlerinin darbe teşebbüsüne şahit olmuş ve darbe kalkışması karşısında da unutulmaz bir destan yazılmıştır.

Tarihin her döneminde olduğu gibi, bundan sonrada tek yürek olmayı başarmak, bu ülkenin vatandaşları olarak vatanımıza, milletimize, bayrağımıza, devletimize sahip çıkmak zorundayız. Bu nedenle darbe girişimini fiilen yürütenleri, arka planda onları yönetenleri, darbecilere destek olanları asla unutmayacağız, unutturmayacağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube