Ölümsüzlük iksiri

MANNA

Antik Mısır’da Manna diye isimlendirilen bu gizemli madde, esasında mono atomik altındır, beyaz toz halindedir. Literatürde “ORMUS” olarak da geçmektedir. Ancak ORMUS içerisinde radyum, altın, gümüş, plâtin, magnezyum oksit bulunan bir nevi kokteyldir. Manna ise saf altındandır.

Antik dönemlerden beri büyük bir sır halinde üretilen bu madde, Antik Mısır’da sadece Firavunlar, Firavun ailesi ve üst düzey soylu kişiler tarafından kullanılmak üzere, üretilmiş olmakla beraber, güç elde etmek için başka maksatlarda da kullanıldığı söylenmektedir. Bazı araştırmacıların iddiasına göre Manna ilk olarak “MU” medeniyetinde geliştirildi ve orada kullanılmaya başlandı. “MU” da ki adı da Mu-anna idi.

Antik dönemlerde, Manna’nın Mezopotamya ve özellikle Mısır’da kullanıldığı biliniyor ve bu madde yapımı Arap kültürüne iyice yerlestı ve bu madde üzerinde çalışan bir çok simyacı ortaya çıktı ve tabi daha sonraları Avrupa’ya bu kültür yayıldı. Şimdiler de Masonların ve Avrupa‘nın köklü ailelerinin Uzun ve sağlıklı ömür için mannayı kullandıkları söyleniyor. Spencer Cross isimli araştırmacı yazar “The Great Pyramid: A Factory for Mono Atomic Gold” isimli kitabında büyük piramidin içerisinde adeta fabrikasyon şeklinde Manna üretildiğini iddia etmekte ve üretim tesisi hakkında detaylı bilgi vermektedir.
Anunakı sembollerinin bile Manna hakkında açık bilgiler verdiği belirtilmektedir. Anunakı heykellerinin her zaman değişmeyen sembolleri vardır. Bir çanta ve kozalak çantanın içinde “manna” yanı ölümsüzlük iksiri olduğu tasvir edilmiş, kozalağında üçüncü göz yani epifiz bezi anlamına geldiğidir. Mono atomik sınıfından olan Manna’nın vücut sağlığı ve pek çok hastalıkları tedavide bulunması yanında en büyük görevi, mistisizmle ilgili olarak Epifiz bezini aktive etmesidir.
Bilindiği üzere Epifiz bezinin salgıladığı hormonlardan en başlıcaları melatonin, serotonin ve DMT hormonlarıdır.
Bu hormonlardan serotonin hormonunun asli görevi beyin hücrelerinde, snaplar arasında sürekli var olan elektrik ve kimyasal akımları taşımaktır. Bu serotonin hormonu da beynimizin ortasındaki Epifiz bezi tarafından salgılanmaktadır. Ve Manna‘nın çakralarımızı açtığına ve beynin daha iyi çalışıyor olmasını sağladığı düşünülmekte, eğer beynimizin işlem kapasitesi çok büyürse, diğer boyutlarla ilişkimizde mümkün olacak ve evreni algılamamız çok farklı olacaktır.
Dolayısıyla Manna‘nın insanı sağlıklı yapıp uzun bir ömür yaşanmasına imkan verdiği düşünülmektedir. Kraliçe Elizabet’inde uzun ve sağlıklı ömrünün de bu iksirin mucizesi olabileceği söyleniyor. Bu mono atomik maddeler, kullanıldıkları dönemler ve bölgeler itibari ile farklı isimlerde ifade edilmişlerdir. Bu maddeler, Manna, Beyaz altın tozu, Orme, ORMES, Mu-anna, Shemanna, cennet taşı ve egzotik madde adlarıyla anılmaktadırlar. Fakat aslında hepsi de birbirinin benzeridir.
Ama yine de siz siz olun sağlıklı beslenip, düzenli uyuyup ve spor yapıp, stresten uzak durmayı ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir